Reading Time: 3 minutes

Кадастровая карта Украины включает в себя все данные об участках, включенных отделом Госгеокадастра в земельный кадастр Украины. В свободном доступе она представлена как кадастровая карта Украины 2021 онлайн. Если государственный акт выдан до 01.01.2004, кадастрового номера в нем не будет, равно как и данных об участке в Государственном земельном кадастре Украины. Основанием для присвоения кадастрового номера в таком случае будет техническая документация по установлению границ земельного участка в натуре (на местности). Якщо немає кадастрового номеру, земельну ділянку можна знайти за її місцезнаходженням. Щоб знайти вільну земельну ділянку, вам потрібно звернутись в місцеву раду в населеному пункті (місто, село, ОТГ) за місцезнаходженням бажаної землі та запросити в них таку інформацію. Публічна кадастрова карта Украины спутник 2023 карта дозволяє шукати тільки за номером, місцезнаходженням і координатами цікавить ділянки. Досить перейти за активним посиланням і знайти свою ділянку за номером, присвоєним в кадастрі. Як безкоштовно знайти земельну ділянку на сайті публічної кадастрової карти онлайн? ПКК – не відповідь на питання, Як знайти земельну ділянку на прізвище власника: такі відомості запитують в ЕГРН, і вони видаються на платній основі. ПКК – це частина програмного забезпечення Державного земельного кадастру. ПКК надає власником і інші корисні опції-з її допомогою можна розрахувати відстані, площа ділянки, дізнатися, хто цікавився власністю. За допомогою цього сервісу ви маєте можливість переглянути відомості Державного земельного кадастру про земельні ділянки Малинської територіальної громади та всієї України.

У карти є шари, які можна видаляти або вибирати за допомогою натискання на відповідний значок, розташований зліва, вгорі. Станом на сьогодні до Публічної кадастрової карти України вже внесено 138 меж населених пунктів Київської області, так за 2020 рік внесено межі 53-х населених пунктів. Держгеокадастр та ДП «Центр ДЗК» запустили тестову версію Публічної кадастрової карти з новою архітектурою, дизайном та інтерфейсом, адаптованим для використання на мобільних пристроях. Відкритий доступ призначений для самостійної перевірки українцями власного наділу та правомірності його використання. Уразі використання мобільної версії на карті доступні елементи геолокації. Відтепер, окрім звичних для користувачів сервісів, Публічна кадастрова карта забезпечує можливість навігації по карті за на звою населеного пункту, пошуку за географічними координатами. Шар не містить відомостей Державного земельного кадастру та призначений лише для зручності навігації по карті. Земельна ділянка в публічній кадастровій карті України відображається тільки в тому випадку, якщо проведена державна реєстрація. Для його отримання спочатку оформляється технічна документація, а потім необхідно, щоб власник написав заяву про реєстрацію за правилами, сформульованому в законодавстві України. Оскільки в законодавстві України перманентно відбувалися трансформації (про податки, природокористування і навіть правове врегулювання в територіальних спільнотах – власників національного багатства) з’явилася Нова нагальна необхідність – створення Земельного кадастру і розробка його правового забезпечення. Офіційно веб-портал був завершений і почав функціонувати майже 9 років тому, але в суворій реальності публічна кадастрова карта України онлайн була ще далека від досконалості – в ній можна було знайти накладення одних ділянок на інші, розрізнені і не завжди вірні дані, відверту нестачу інформації.

Окрім цього, з першого січня розпочато реалізацію другого етапу наповнення даними Державного земельного кадастру: додано рельєф, переведено в електронний вигляд документи – підстави для видачі земельних ділянок. За його словами, з першого січня цього року громадяни мають вільний доступ до загальнонаціональної бази земель в он-лайн режимі на офіційному сайті цієї установи. Ще на початку 2013 року в Україні було повністю відкрито безкоштовний доступ до кадастрової системи країни. Також, з метою надання прозорості земельним відносинам для перегляду всіх бажаючих відкрито Публічну кадастрову карту України, яка містить публічну кадастрову інформацію про земельні ділянки України. Базові не компонуються, але можна спростити собі пошук таким чином, отримати детальну інформацію по різній площі – від окремої ділянки до регіону або відразу декількох областей. Корисно знати, що існує також можливість отримання інформації щодо власника/користувача будь-якої земельної ділянки в режимі онлайн. З моменту проголошення України, як незалежної держави, було заявлено про проведення земельної реформи, першим етапом якої стало прийняття Земельного Кодексу, за яким пішов Декрет, озаглавлений «про приватизацію… «Національна кадастрова система містить 18 млн держактів, грунтову карту України, межі адміністративно-територіальних одиниць, оглядову карту з відображенням основних топографічних об’єктів, картограми агровиробничих груп грунтів», – сказав посадовець. Відсутність такої призведе до появи фрагмента, у якого не вказуються межі.

Крым – спутниковая карта. Власне, на цьому і базується кадастр, а також формується кадастрова карта оновлена 2023 року. У самому примітивному розумінні (а саме таке і використовується авторами патріотичних сайтів), необхідність такого програмного забезпечення продиктована міркуваннями доцільності і практичності: кадастрова карта, оновлена 2022 потрібна покупцям земельних ділянок для запобігання можливого шахрайства з боку людини, що продає свою або чужу власність. Кадастрова карта України з супутника 2022 володіє набагато більшим функціоналом, ніж просте запобігання шахрайських дій з боку продавця: в ній закладена можливість пошуку за трьома основними параметрами, які є у земельного наділу. Публічна кадастрова карта України 2022 створена на підставі точних даних і є цінним посібником для пересічних громадян та адміністративних структур. Відкриває Google мапу України на весь екран або згортає назад у вихідне положення. 15. Шар «Умовна прибережна захисна смуга» – шар умовної прибережної захисної смуги, який отримано в автоматичному режимі з урахуванням норм статті 60 Земельного кодексу України (без урахування крутизни схилів). Прикріплюємо сюди також коротеньке відео Держгеокадастру, яке доступно пояснює, як користуватись Публічною кадастровою картою України. Публічно кадастрова карта україни – офіційний сайт, як користуватись? Зайшовши на сайт, досить перейти на електронну адресу, щоб отримати доступ до масиву викладеної програмістами інформації.